Przejdź do treści

Prosty sposób na znalezienie idealnego magazynu

Internet staje sie coraz popularniejszym źródłem pomocy dla wszystkich rodzajów biznesów. Po wyszukiwarkach cenowych i ubezpieczeniowych nadszedł czas na nowy rodzaj wyszukiwarki stworzonej dla biznesu. Nowy portal Jones Lang LaSalle – Magazyny.pl – pozwala w przejrzysty sposób znaleźć powierzchnie magazynowa o dogodnej lokalizacji na terenie całej Polski.

„Przyglądając się sytuacji na polskim rynku logistycznym zauważyliśmy, ze brak na nim narzędzia, które pozwalałoby na wyszukiwanie powierzchni magazynowej w odpowiednio stargetowany sposób. Oznacza to wskazanie lokalizacji, które są dostępne (przecież sytuacja na tym rynku zmienia sie dynamicznie), a także kryteriów technicznych budynku. Stad zrodził sie pomysł na portal Magazyny.pl”. – mówi Tomasz Olszewski z firmy Jones Lang LaSalle.
Portal Magazyny.pl jako jedyny na rynku pozwala na wyszukiwanie powierzchni według parametrów takich jak: rok budowy, klasa budynku, wysokość czynszu, ilość doków, deweloper, możliwość lekkiej produkcji, bocznice kolejowe, itp. Tak zaawansowane opcje wyszukiwania zostały wprowadzone na polskim rynku po raz pierwszy. Magazyny.pl wyróżnia także na bieżąco aktualizowana baza dostępnych powierzchni, co gwarantuje aktualność danych.
Oprócz wyszukiwarki portal oferuje liczne użyteczności, jak analiza rynku, prezentacja poszczególnych magazynów oraz rankingi magazynów pod względem wielkości i popularności.

źródło/autor: VanguardPR