Szklane Pieczątki – dzieła sztuki w Twoim biurze

Firma AMB z Poznania jako pierwsza w Polsce wprowadziła na rynek stemplarski niespotykany dotychczas produkt – Szklane Pieczątki. Dzięki artystycznemu wykonaniu oraz oryginalności pełnią one nie tylko rolę pieczątki, lecz również wprowadzają nowego, twórczego ducha do świata biura.

Szklane Pieczątki wydobywają z pieczęci to, czym była od zarania dziejów – kunszt rzemiosła, estetykę i indywidualność. Klienci mają możliwość wyboru spośród wielu unikatowych i niepowtarzalnych modeli wypalanych ręcznie przez uznanego artystę. Dodatkowo do pieczątki AMB oferuje szklaną podstawę, mającą nie tylko funkcję estetyczną ale i chroniącą biurko przed ubrudzeniem.  Dla zwolenników mniejszych rozmiarów stempli firma oferuje modele bez podstawy. Dostarczane są one w małych, eleganckich, drewnianych pudełkach.

„Szklane pieczątki wykonane są w technologii  wykorzystującej ekologiczne materiały wielowarstwowe, dające najwyższą jakość odbicia. W naszej produkcji stosujemy filce, rzepy i szkło pochodzące  z surowców wtórnych.” – mówi Grzegorz Ratyński właściciel firmy AMB Zakład Wytwarzania Pieczątek

O unikatowości technologii może świadczyć fakt, że w lutym bieżącego roku jedna z największych międzynarodowych firm stemplarskich – Millenium Marking Company z Chicago nabyła od AMB know-how jednego z rozwiązań technologicznych Grzegorza Ratyńskiego. Szklane pieczątki dzięki swej konstrukcji są niezwykle funkcjonalne: pozwalają w prosty sposób uzupełnić tusz, wymienić gumkę, lub oczyścić oprawę z wszelkich zabrudzeń.

Więcej informacji na temat szklanych pieczątek można znaleźć również na stronie www.szklanepieczatki.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu