Świąteczne promocje Dolcan

Dolcan wprowadza do swojej oferty specjalne promocje świąteczne. Firma przygotowała dla swoich Klientów specjalne prezenty, rabaty i bony. Z promocji może skorzystać każdy Klient firmy w okresie od 1 do 31 grudnia 2010 roku.

Klienci, którzy sfinalizują w tym okresie zakup nieruchomości, mogą otrzymać od dewelopera jeden z dwudziestu specjalnych kuponów o wartości 20 tys. złotych, które są do zrealizowania w firmowych hurtowniach materiałów wykończeniowych oraz salonie meblowym.

Zainteresowanym Klientom Spółka może opłacać czynsz nawet przez cały 2011 rok. Pozwoli to wygenerować dodatkowe oszczędności, a także zwolnić wybrane rodziny z nieprzyjemnego obowiązku regulowania opłat.

To jednak nie koniec atrakcji, które przygotował Dolcan z okazji Świąt. Na wybranych osiedlach deweloper proponuje 5% wartości danego mieszkania na jego wykończenie. Ponadto, inwestycje Skierniewicka oraz Biruty objęte zostaną 15% zniżką.

Liczymy, że promocje spodobają się naszym Klientom i każdy wybierze najciekawszą dla niego, ofertę. – mówi Renata Wrona, Kierownik działu marketingu i PR Dolcan.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu