Robot posprząta za Ciebie

przez | 30/11/2010

KYE Systems oficjalnie wprowadza do Polski produkty sygnowane logiem AGAMA. Nowa marka to przede wszystkim urządzenia i akcesoria elektroniczne użytku domowego oraz sprzęt przeznaczony do komunikacji wideo.

Flagowymi produktami firmy są inteligentne odkurzacze, potrafiące samodzielnie posprzątać mieszkanie lub niewielkie biuro. AGAMA oferuje klientom trzy rodzaje robotów – AiBOT RC310A, RC320A oraz RC520A, które swoją wydajnością oraz zaawansowaniem technologicznym dostosowane są do zróżnicowanych potrzeb odbiorców.

W zależności od wersji, inteligentne odkurzacze potrafią posprzątać powierzchnię od 30 do 100 metrów kwadratowych. Zaimplementowano w nich od 2 do 4 programów sprzątania, dzięki czemu powinny wręcz perfekcyjne wpasować się w otoczenie. Wszystkie posiadają także funkcję mopowania.

Wbudowane akumulatory pozwolą nawet na 60 minut ciągłej pracy. Model AGAMA AiBOT RC520A posiada dodatkowo specjalną stację dokującą, do której samoczynnie powraca, by uzupełnić zapasy energii.

W portfolio marki znajdują się także myszy, stylowe klawiatury multimedialne, kamerki HD oraz zestawy słuchawkowe do prowadzenia rozmów internetowych. AGAMA to druga marka KYE Systems. Korporacja posiada także markę Genius oraz jest jednym z największych na świecie producentów OEM.

Jako pierwsze do Polski trafią inteligentne odkurzacze, które powinny być dostępne na przełomie pierwszego i drugiego kwartału 2011 roku. Ich sugerowane ceny detaliczne kształtują się następująco:

  • AGAMA AiBOT RC310A – 279 PLN brutto
  • AGAMA AiBOT RC320A – 449 PLN brutto
  • AGAMA AiBOT RC520A – 839 PLN brutto

Wszystkie produkty marki AGAMA objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.