Portal WypadekPrzyPracy.com.pl

Portal WypadekPrzyPracy.com.pl, poświęcony tematyce dochodzenia odszkodowań po wypadku przy pracy w Polsce i zagranicą, udostępnia swoim Użytkownikom nowo powstałe forum.

Stanowi ono źródło fachowej wiedzy z zakresu prawa pracy i skierowane jest do osób, które miały:

Korzystający z forum Użytkownicy będą mogli zasięgnąć bezpłatnej porady i informacji na temat wypadków przy pracy oraz zasadności swoich roszczeń i wysokości przysługującego im odszkodowania. Na portalu zamieścimy artykuły autorstwa współpracujących z nami prawników, zawierające cenne informacje dla poszkodowanych. Zainteresowani będą również mogli poczytać o najczęstszych przewinieniach pracodawców, obowiązujących zasadach BHP oraz o uprawnieniach z tytułu doznanego uszczerbku na zdrowiu (zasiłków chorobowych, rent i świadczeń rehabilitacyjnych). Oprócz tego, Użytkownicy będą mogli wymieniać się swoimi doświadczeniami i opiniami. Opinia eksperta oraz wymiana doświadczeń mogą okazać się niezwykle pomocne. Osoba, która miała wypadek w pracy dowie się, jakie działania przedsięwziąć zaraz po wypadku oraz jak postępować w dalszym toku dochodzenia odszkodowania. Pomoże mu to ustrzec się przed popełnieniem potencjalnych błędów i zrozumieć wszelkie zawiłości i kruczki prawne.

Nowo powstałe forum stanowi bardzo wygodną formę zasięgania informacji. Użytkownik może pozostać całkowicie anonimowy, a odpowiedź na jego pytania zostanie udzielona w sposób fachowy i wyczerpujący.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu