Orchidea PR z firmą Kart-Map

Agencja public relations Orchidea PR rozpoczęła współpracę z firmą Kart-Map – jednym z czołowych producentów mebli metalowych w Polsce. Umowa obejmuje strategiczne doradztwo komunikacyjne. Orchidea PR będzie również odpowiadać za kontakty z mediami, PR korporacyjny i produktowy oraz działania public relations w internecie.

Agencja wspiera także Klienta w zakresie kampanii reklamowych. Orchidea PR została wybrana na podstawie rekomendacji, a umowa obowiązuje przez 6 miesięcy, z możliwością przedłużenia. Za projekt ze strony konsultanta odpowiada Monika Paduch.

Firma Kart-Map powstała w 1985 roku i jest jednym z czołowych producentów wysokiej jakości mebli metalowych w Polsce. Spółka posiada w swoim asortymencie około 70 produktów, których odbiorcami są klienci biznesowi. Systematycznie poszerza ofertę i modyfikuje ją pod kątem potrzeb nabywców. Jeszcze w 2010 roku firma wprowadzi na polski rynek pierwszy produkt skierowany do klienta ostatecznego – boks garażowy. Kart-Map dysponuje certyfikatem zintegrowanego systemu zarządzania: Jakość – BHP – Środowisko w zakresie projektowania, produkcji i serwisu metalowych mebli i wyrobów metalowych oraz malowania proszkowego, który został uzyskany w 2001 roku.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu