Odbiór międzynarodowych przekazów pieniężnych „Ria” w sieci Agencji Bankowych „Monetia”

przez | 30/11/2010

Ria Money Transfer, trzeci pod względem wielkości system przekazów pieniężnych na świecie, poszerza sieć punktów odbioru przekazów międzynarodowych na terenie Polski. Dzięki współpracy z Bankiem DnB NORD Polska S.A. – właścicielem sieci agencji bankowych „Monetia”, klienci korzystający z usług „Ria” zyskają wkrótce ok. 400 dodatkowych punktów odbioru pieniędzy.

Od grudnia w agencjach bankowych „Monetia” będzie można wypłacać międzynarodowe przekazy pieniężne wysłane do Polski ze 120 państw, w których „Ria” ma swoje placówki. Realizacja transakcji jest prosta i przyjazna dla klienta. Wypłata gotówki odbywa się w okienku kasowym w oddziale Monetii. Podstawą odbioru pieniędzy jest dowód osobisty oraz numer transakcji PIN, który nadawca otrzymuje od przedstawiciela „Ria”, a następnie przekazuje odbiorcy.

„Rozpoczynając współpracę z siecią agencji bankowych „Monetia”, pragniemy przede wszystkim udostępnić naszym klientom kolejną dogodną sieć punktów odbioru międzynarodowych przekazów pieniędzy. W ten sposób nasi klienci będą mogli w szybki i bezpieczny sposób wypłacić gotówkę wysłaną przez swoich bliskich z jednego z 120 państw na świecie, w których posiadamy przedstawicielstwa Ria.” – powiedział Rafał Szczechura, Dyrektor Zarządzający „Ria” w Polsce.

Oprócz wypłaty gotówki w „Monetii”, przekaz pieniężny „Ria” można odebrać również w jednym z 8500 oddziałów Banku Pocztowego, Poczty Polskiej, Banku PKO BP oraz bankomatów Euronet. Istnieje również możliwość zlecenia przelewu na rachunki bankowe prowadzone w Polsce.

Siłą napędową polskiego rynku przekazów pieniężnych są przede wszystkim transfery międzynarodowe z państw najczęściej wybieranych przez emigrantów z Polski, takich jak Wielka Brytania, USA, Niemcy, Irlandia. Dzięki sieci ponad 100 tys. punktów „Ria” w ponad 120 krajach, klienci mogą szybko i bezpiecznie przesłać i odebrać gotówkę, korzystając z pomocy „Ria” na całym świecie. Zaletą korzystania z usług finansowych „Ria” jest szybkość, przystępna cena oraz bezpieczeństwo transakcji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.