Medal Europejski dla baterii BRYLANT

Nowoczesna i stylowa kolekcja baterii BRYLANT z oferty Grupy Armatura została nagrodzona Medalem Europejskim dla Wyrobów i Usług. Konkurs ma na celu wyróżnienie produktów i usług za ich wysoką jakość, która odpowiada standardom europejskim.

Uroczysta Gala wręczenia tegorocznych Medali Europejskich odbyła się 17 listopada 2010 roku w Salach Redutowych Teatru Wielkiego – Opery Narodowej w Warszawie. Nagrodę odebrał Konrad Hernik, Prezes Zarządu Armatury Kraków S.A.

Niekomercyjny, ogólnopolski konkurs Medal Europejski dla Wyrobów i Usług odbył się już po raz dwudziesty pierwszy. Jego organizatorem jest Business Centre Club, przy wsparciu Ministerstwa Spraw Zagranicznych i Honorowym Patronacie Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego z siedzibą w Brukseli. Celem przedsięwzięcia jest wyróżnianie oraz promocja wyrobów i usług firm działających na terenie Polski. Nominowane produkty lub usługi muszą spełniać wymagane prawem normy, mieć odpowiednie licencje, patenty itp. Istotna jest również dynamika firmy, nagrody i certyfikaty. Medal Europejski pomaga w prowadzeniu działalności gospodarczej oraz w nawiązywaniu współpracy z przedsiębiorcami z krajów Unii Europejskiej.

– Medal Europejski to dla nas znaczące wyróżnienie. Cieszymy się, że baterie BRYLANT spotkały się z uznaniem organizatorów konkursu. Nasza armatura produkowana jest z najwyższej jakości materiałów, które odpowiadają europejskim standardom. Dzięki temu oferujemy funkcjonalne i oryginalne produkty – mówi Aneta Dziedzina, Grupa Armatura.

Szlachetny BRYLANT w nowoczesnym wydaniu

Kolekcja BRYLANT została stworzona z myślą o najbardziej wymagających klientach, którzy otaczają się na co dzień wyjątkowymi przedmiotami. Stanowi ona doskonałe dopełnienie wyposażenia eleganckich łazienek. W skład kolekcji wchodzą cztery rodzaje baterii umywalkowych, baterie wannowa i natryskowa oraz bateria bidetowa. Armatura z serii BRYLANT charakteryzuje się prostą formą opartą na geometrycznych kształtach. Dzięki temu idealnie komponuje się z aranżacją minimalistycznych wnętrz, w których liczy się lekkość i harmonia. Połączenie funkcjonalności oraz oryginalnego designu sprawia, że baterie są nie tylko elementem wyposażenia łazienki, ale także jej atrakcyjną dekoracją.

Producent: Grupa Armatura

www.grupa-armatura.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu