Trzeci MAKRO Punkt otwarty w Słupsku

29 listopada br. MAKRO Cash & Carry uruchomiło w Słupsku kolejny MAKRO Punkt, dedykowany głównie klientom z sektora handlu detalicznego. Nowy oddział – filia hali w Koszalinie – pozwoli właścicielom sklepów z województwa pomorskiego jeszcze lepiej zaopatrywać się w produkty potrzebne do prowadzenia biznesu.

29 listopada br. MAKRO Cash & Carry uruchomiło trzecią w Polsce halę małego formatu – rozwiązanie skierowane głównie do sektora handlu detalicznego. Jest to działanie zgodne z misją firmy, aby być jak najbliżej swoich profesjonalnych klientów. MAKRO Punkt w Słupsku jest filią hali MAKRO działającej w Koszalinie.

Oferta artykułów dostępnych w MAKRO Punkcie została dostosowana głównie do potrzeb właścicieli sklepów spożywczych. Dlatego podstawową gamę produktów stanowią artykuły spożywcze takie, jak konserwy, przetwory, koncentraty spożywcze (np. sosy, przyprawy, zupki), artykuły sypkie, kawa, herbata, słodycze, chemia i kosmetyki, nabiał i tłuszcze. Dodatkowo w MAKRO Punkcie w Słupsku asortyment został rozszerzony o 110 artykułów dla gastronomii. W hali będzie dostępnych około 4300 pozycji i w przeciwieństwie do dużej hali nie będzie tam stoiska rybnego i mięsnego. Powierzchnia MAKRO Punktu wynosi 1500 m2. W hali zadbano o ustawienie i rodzaj regałów tak, by zapewnić Klientom maksymalna wygodę dokonywania zakupów.

Otwarcie MAKRO Punktu w Słupsku jest kolejnym krokiem MAKRO w celu konsekwentnego wspierania przedsiębiorców. Jako solidny partner w biznesie oferujemy o wiele więcej niż tylko szeroki asortyment produktów, po to, aby we wszystkich działaniach uwzględnić potrzeby naszych profesjonalnych klientów. Tylko w tym roku w ogólnopolskim projekcie bezpłatnych szkoleń „Idealny Biznes” przeszkolono ponad 2, 5 tysiąca osób, w tym 1150 osób z sektora handlu detalicznego oraz 1456 osób z sektora HoReCa. Prowadzimy również program ,,Tu mieszkam, tu kupuję”, mający na celu wspieranie lokalnego, niezależnego handlu – mówi Uwe Hoelzer, Prezes MAKRO Cash & Carry.

Pierwsza hala małego formatu została otwarta w październiku 2009 w Tarnowie. 18 maja 2010 rozpoczął działalność drugi MAKRO Punkt w Lesznie, który jest filią hali MAKRO w Poznaniu.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu