Dodatki Black Red White w grudniu są tańsze

W salonach Black Red White ruszyła zimowa promocja „Inspiracje”. Tym razem największa polska grupa meblarska przygotowała nawet 50% obniżki na wybrany asortyment, w tym dodatki przydatne szczególnie podczas długich, zimowych wieczorów.

Akcja potrwa do 24 grudnia 2010 roku lub do wyczerpania zapasów. Szczegóły oferty dostępne są na stronie www.brw.com.pl oraz w salonach biorących udział w kampanii.

Oferta „Inspiracje” obejmuje dodatki niezbędne w każdym dobrze wyposażonym domu. Szczególnie ciekawa i bogata jest gama akcesoriów kuchennych, od eleganckiego szkła i serwisów kawowych, po niezwykle funkcjonalne i wygodne w użyciu naczynia za stali nierdzewnej. Na uwagę zasługuje również szeroki wybór elementów oświetleniowych o ciekawym wzornictwie i w bardzo atrakcyjnych cenach. Ofertę dopełniają stylowe tekstylia – narzuty, poduszki dekoracyjne, pościel oraz koce w odcieniach ciepłych czerwieni, beży i fioletów.

„Oferta „Inspiracje” to doskonały pomysł dla wszystkich, którzy chcieliby uczynić swój dom bardziej przytulnym na długie, zimowe wieczory. Bogata gama produktów z pewnością zainspiruje naszych Klientów i zadowoli gusta nawet tych najbardziej wymagających konsumentów” – przekonuje Robert Wolanin z Działu Marketingu firmy Black Red White SA.

W ramach promocji dodatków rabatami zostały objęte również: pudła do przechowywania, wazony, ramki na zdjęcia, dywany oraz zabawki.

Gazetka promocyjna dostępna jest na stronie www.brw.com.pl oraz w salonach uczestniczących w akcji.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu