Diesel na siarczysty mróz

Pełna moc, kiedy przyspieszasz i pewny rozruch silnika nawet przy temperaturze minus 32 stopni Celsjusza. Wybierz paliwa rekomendowane przez mistrzów. Zmierz się z nowym wcieleniem mocy. LOTOS Dynamic. Adrenalina dla silnika.

To treść najnowszego spotu reklamowego, jaki przygotowała spółka LOTOS Paliwa. Jego emisja rozpoczęła się dziś.

– Wierzymy, że klienci skorzystają z najnowocześniejszej technologii, przetestowanej w ekstremalnych warunkach przez najlepszych kierowców rajdowych, w tym mistrza Polski w rajdach samochodowych Kajetana Kajetanowicza – komentuje Magdalena Jurdziak, dyrektor biura marketingu LOTOS Paliwa.

30-sekundowa reklama pojawi się w ogólnopolskich, a także lokalnych stacjach radiowych, wśród nich m.in. w Radiu Zet, RMF FM, Programie III Polskiego Radia, Esce Rock, Radiu Eska, Radiu Złote Przeboje, TOK FM, Radiu VOX i Roxy FM.

– Spot przygotowaliśmy we współpracy z agencją Testardo Gram. Za media odpowiedzialny jest Dom Mediowy OMD Sp. z o.o. – dodaje Bożena Pomianek, koordynator w Biurze Marketingu LOTOS Paliwa.

W okresie zimowym olej napędowy LOTOS Dynamic Diesel dzięki specjalnie opracowanej formule gwarantuje zachowanie wysokiej jakości parametrów nawet w temperaturze do –32 st. C. Wszystko z myślą o tym by zapewnić jak najlepszą ochronę silników wysokoprężnych.

Jako pierwsza firma naftowa w Polsce, LOTOS wyprodukował i wprowadził do sprzedaży olej napędowy o minimalnej zawartości siarki – 0,001%. Jest to element ważny dla żywotności, zapewnienia efektywności i bezusterkowej pracy katalizatorów spalin oraz zmniejszenia korozji w układach zasilania i wydechowym. Ma kluczowe znaczenie dla ochrony środowiska naturalnego.

LOTOS Dynamic Diesel to innowacyjny produkt najwyższej jakości powstały dzięki unikalnej technologii. Zapewnia silnikom diesla zwiększenie mocy dzięki podwyższonej liczbie cetanowej (55 – wobec przewidywanej przez normę 51) z jednoczesnym zastosowaniem imitatorów podwyższonej liczby cetanowej. Dynamic Diesel minimalizuje naturalną utratę mocy pracującego silnika.

W maju ubiegłego roku spółkę LOTOS Paliwa uhonorowano nagrodą „Europrodukt” za wprowadzenie do sprzedaży paliw Dynamic. Z kolei w 2008 roku Dynamic zdobył m.in. tytuł „Produkt Roku” podczas XV edycji Targów Stacja Paliw oraz „Top Produkt Pomorza” w plebiscycie zorganizowanym przez redakcję „Dziennika Bałtyckiego

Szczegółowe informacje na temat supernowoczesnych paliw Dynamic oraz specjalnych promocji związanych z ich zakupem znajdą Państwo na stronie www.lotosdynamic.pl

W styczniu 2010 r. mięło czternaście lat od powołania spółki LOTOS Paliwa, odpowiadającej za rozwój i zarządzanie ogólnopolską siecią stacji paliw LOTOS. Aktualnie w sieci LOTOS funkcjonuje łącznie 319 stacji dogodnie zlokalizowanych w miastach i przy trasach przelotowych. Te ostatnie, dzięki dużym parkingom, są także doskonałym miejscem do odpoczynku w czasie podróży. Spółka realizuje również inwestycje związane z budową stacji przy autostradach w ramach tzw. Miejsc Obsługi Podróżnych. Pierwsze z nich działają już przy autostradach A2, A4 i A6. LOTOS Paliwa posiada również certyfikowany przez PCBC S.A. system zarządzania jakością w zakresie hurtowego obrotu i dostarczania do stacji paliw benzyn i olejów napędowych do pojazdów samochodowych oraz hurtowego obrotu lekkimi olejami opałowymi

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu