Byss.pl i Costa zapraszają do raju

Agencja byss.pl przygotowała dla Holdingu Hortex kolejny serwis produktowy, tym razem dedykowany linii napojów owocowych Costa. Dzięki witrynie www.prostozraju.pl można odbyć słoneczną wycieczkę na wirtualny archipelag wysp Costa. Orzeźwiające i soczyste smaki napojów oraz ciekawe przepisy na drinki alkoholowe i koktajle owocowe sprawią, że każdy internauta spędzi tam miło czas.

Głownym celem serwisu jest poinformowanie konsumentów o loterii, która została przygotowana z okazji relaunchu marki Costa. Na zwycięzców czeka aż 1050 nagród (50 wycieczek na Costa Brava lub Costa Calma oraz 1000 rajskich ręczników plażowych).

Otwierając karton z napojem Costa możemy natknąć się na niezwykłą niespodziankę – jeśli zamiast jednego z dwunastu soczystych smaków konsument odkryje wodę, to nie powinien składać w takiej sytuacji reklamacji, ale zachować opakowanie i zadzwonić w terminie od 15 listopada do 3 czerwca 2011 na specjalny numer, pod którym można uzyskać informację, jaka nagroda przysługuje za takie odkrycie – wyjaśnia Daniel Czapiewski, dyrektor strategiczny byss.pl.

Costa Brava w Hiszpanii czy Costa Calma na Wyspach Kanaryjskich? Nazwa marki w naturalny sposób kojarzy się z wakacjami, czy kolorowymi drinkami z palemką – i tak właśnie wygląda strona www.prostozraju.pl. W okresie od czerwca do końca września pięćdziesięciu szczęśliwców ma szansę wyjechać z rodziną na egzotyczne wakacje, ciesząc się z niezapomnianych chwil z marką Costa.

Zanim jednak nastanie lato, serwis www.prostozraju.pl pozwoli konsumentom marki Costa poczuć przedsmak wakacyjnego wypoczynku – serdecznie zapraszamy na rajski archipelag!

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu