Szafiarki w akcji

Tagi:

W czwartek 18 listopada Blue City odwiedziły po raz drugi Szafiarki – dziewczyny mające swoje blogi o modzie. Tym razem tematem metamorfoz były suknie wieczorowe.

W Off Galerry dziewczyny zorganizowały Show Room, w którym najemcy centrum wystawili wieszaki z odzieżą wieczorową. Monaco Fashion Store – piękne kreacje japońskiego projektana Tadashi Shoi, Fashion Designers Group – suknie polskich projektantów, a salon Atraktion Paris – kolekcję z Paryża przygotowaną na karnawał 2011.

Pod okiem stylistów Patryka Kryślaka i Iwony Łęczyckiej bohaterki wieczoru przeszły prawdziwą metamorfozę. Z dziewczyn z sąsiedztwa przeistoczyły się w prawdziwe lwice salonowe. Suknie to był tylko początek. W salonie Le Chic zrobiono im nowe fryzury, makijaże wykonała Agnieszka Tynkowska, a stylizacją fryzur zajęły się Edyta Korneman, Anna Bajkowska i Karolina Waszkiewicz. Dopełnieniem przemiany była profesjonalna sesja zdjęciowa w wykonaniu Piotra Sora, absolwenta Akademii Fotografii z salonu Fotostrada. Dziewczyny pozowały przy oryginalnych krzesłach i fotelach salonu Cube. W przerwie miedzy zdjęciami częstowały się pizzą przyniesioną z Pizza Hut. O detale zadbały pracownice salonu Nugget, które dobrały dziewczyną elegancką biżuterię. Na pamiątkę niezapomnianego wieczoru dziewczęta mogły zatrzymać suknie wieczorowe z salonu Atraction Paris, Monaco Fashion Store oraz biżuterię z salonu Nugget.

Centrum handlowo-rozrywkowe Blue City to unikalny w skali kraju projekt centrum czwartej generacji, łączący w sobie funkcje handlową, rozrywkową i biurową. Blue City to ponad 200 sklepów, restauracji, barów, kawiarni i punktów usługowych, duże centrum rekreacyjne, bogata oferta sportowa i atrakcje dla dzieci. Zapraszamy na www.bluecity.pl

Dołącz do nas na Facebook.com: www.facebook.com/CHBlueCity

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu