Plusssz Up Magnez sprzymierzeńcem w walce ze stresem

Kolokwium na uczelni, trudny dzień w pracy, korki uliczne czy nawet stanie w długiej kolejce – wszystkie te sytuacje, cały miejski wielobój, w mniejszym bądź większym stopniu, powodują stres. Jeśli odczuwasz ciągłe rozdrażnienie i dostrzegasz niepokojące objawy, takie jak drgająca powieka czy skurcze łydek, może to oznaczać niedobór magnezu. Zrób pierwszy krok, sięgnij po hydrowitaminowy napój Plusssz Up Magnez i już dziś wesprzyj swój organizm w walce z sytuacjami stresogennymi.

Niewielu z nas wie, że podczas niespełna 10 minut silnego zdenerwowania nasz organizm zużywa tyle magnezu, ile wynosi przeciętne dobowe zapotrzebowanie na ten pierwiastek. Prosta zasada głosi: im silniejszy stres, tym większa potrzeba tego minerału. Jego stężenie zmniejsza się także w wyniku jedzenia żywności wysoko przetworzonej oraz wysiłku umysłowego i fizycznego. Pamiętaj zatem, aby dostarczać organizmowi zalecaną ilość magnezu. Doceń jego rolę i uzupełnij swoją dietę o produkty takie jak: kakao, gorzka czekolada, grube kasze, banany, orzechy, nasiona roślin strączkowych i oleistych, pij dużo wody i zażywaj odpowiednie suplementy diety. Dzięki dodatkowym porcjom tego pierwiastka niepożądane skutki uboczne szybko ustąpią. Magnez ma także właściwości uspokajające, co więcej, stosuje się go w profilaktyce i leczeniu chorób cywilizacyjnych. Sprzymierzeńcem aktywnego człowieka miasta w jego codziennej walce ze stresem jest także napój hydrowitaminowy Plusssz Up Magnez. Uzupełnia on 50 % dziennego zapotrzebowania organizmu na ten minerał.

Plusssz Up Magnez to doskonałe połączenie suplementu diety z napojem o orzeźwiającym smaku cytryny. Oprócz dużej dawki magnezu, zawiera kompleks witamin niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Najważniejsza z nich to witamina B6, która zwiększa od 20 do 40 % wchłanianie tego pierwiastka z przewodu pokarmowego. Nawet jeśli jesteś na diecie, możesz śmiało stosować Plusssz Up Magnez, ponieważ jest to produkt zdrowy i niskokaloryczny. A poręczne opakowanie i łatwa dostępność na rynku uczynią z Plusssz Up Magnez najlepszego przyjaciela każdego miejskiego wieloboisty, którym z pewnością jesteś także Ty!

Cena napoju, który dostarczy Ci sił na cały dzień, to zaledwie ok. 3.60zł. Zatem bierz Plusssz Up Magnez i staw czoła codzienności!

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu