180heartbeats destyluje znajomych z Jamesonem

Agencja 180heartbeats reaktywowała fanapage whiskey Jameson na Facebooku www.facebook.com/JamesonwPolsce. Od początku listopada pełnoletni fani Jamesona w Polsce mogą destylować swoich znajomych i wygrywać zaopatrzenie na łychend.

Ideą stworzonej przez zespół aplikacji „Destylator znajomych“ jest potrójna destylacja whiskey Jameson. W trzyetapowym procesie użytkownicy dowiedzą się, którzy znajomi utrzymują z nimi najbardziej zażyłe relacje, i z którymi z nich mogą się napić bez obaw. Poziom interakcji znajomych z użytkownikiem Destylatora mierzony jest w oparciu o liczbę postów i komentarzy publikowanych przez znajomych na jego Tablicy. Dodatkowo użytkownicy mogą motywować swoich znajomych do zintensyfikowania interakcji lub chwalić ich za utrzymywanie z nimi częstych kontaktów.

Dzięki aplikacji użytkownicy dowiedza się więcej o swoich znajomych, a biorąc udział w konkursie, który potrwa do połowy grudnia 2010, mogą wygrać zaopatrzenie na łychend dla siebie i swoich znajomych.

W listopadzie liczba fanów Jamesona przekroczyła 15 tysięcy, a swoich znajomych wydestylowało już 10 tysięcy osób. Teraz kolej na Was.

Zapraszamy do zabawy na http://apps.facebook.com/destylator_znajomych.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu