Nowa oferta leasingowa

Firma Getin Leasing wprowadziła na rynek nową usługę – leasing pożyczkowy. Jego formuła pozwala na obniżenie wysokości płaconych podatków, także tym, którzy chcą mądrze gospodarować własnymi środkami. Jest to możliwe dzięki połączeniu oferty leasingu z preferencyjnym kredytem na sfinansowanie pierwszych opłat leasingowych.

Leasing pożyczkowy to niewątpliwa szansa dla wszystkich tych przedsiębiorców, którzy chcą skorzystać z możliwości zakupu pojazdów lub innych środków trwałych jeszcze przed końcem b.r. Nowy produkt kierowany jest również do przedsiębiorców, którzy z braku środków własnych dotychczas nie planowali zakupu pojazdów, maszyn i urządzeń, ale chcieliby obniżyć podatek dochodowy, pomniejszając go o koszty związane z umową leasingu, a – w przypadku korzystania z kredytu – także o koszty odsetkowe.  Wysokość pierwszych opłat leasingowych może stanowić wartość od 1 do 50% ceny przedmiotu leasingu i może być sfinansowana preferencyjnym kredytem GETIN Noble Bank. Umowa leasingowa może zostać zawarta maksymalnie na okres 84 miesięcy (tj. 7 lat), a leasing jest dostępny także dla nowo powstałych firm, które funkcjonują nie mniej niż 3 miesiące. 

Jeśli leasingobiorca będzie chciał skorzystać z preferencyjnego kredytu w Getin Noble Bank, do zawarcia umowy leasingowej – oprócz podstawowych dokumentów: wpisu do ewidencji działalności gospodarczej lub odpisu KRS, Regonu, NIPu i kserokopii dowodów osobistych, potrzebne będą jeszcze dokumenty finansowe oraz zaświadczenie z US i ZUS.

źródło/autor: Fresh Flow Marketing

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu