E.C.H.O. Communications dla BRITOP Lighting Sp. z o.o.

E.C.H.O. Communications od października b.r. rozpoczęło współpracę z firmą BRITOP Lighting Sp. z o.o. –  producentem nowoczesnego oświetlenia ledowego projektowanego przez Jaco Designe. Agencja wspiera wprowadzenie marki BRITOP na polski rynek poprzez działania z zakresu PR-u produktowego i media relations. E.C.H.O. Communications zostało wybrane w drodze konkursu ofert.

Obecna na polskim rynku od sierpnia 2010 roku firma należy do niemieckiej Grupy BRITOP INTERNATIONAL GMBH, która działa  w branży oświetleniowej. Zajmuje się ona produkcją oraz projektowaniem oświetlenia architektonicznego, dekoracyjnego, użytkowego oraz meblowego. Wysoka jakość materiałów, profesjonalne zaplecze projektowe i produkcyjne oraz starannie przemyślany design przekładają się na trwałość, bezpieczeństwo i estetykę opraw BRITOP.

Istniejąca od 2000 roku wrocławska Agencja E.C.H.O. Communications specjalizuje się w konstruowaniu kompletnych strategii komunikacyjnych w obszarze komunikacji marketingowej, PR oraz wsparcia sprzedaży dla branży budowlanej, instalatorskiej, chemii budowlanej, a także dla branży wyposażenia wnętrz i AGD.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu