Nowa wersja programu Avnet Premium Club; możliwość rejestracji faktur za zakupy produktów Wireless&Mobility

Avnet Sp. z o.o. uruchomił nową wersję programu lojalnościowy Avnet Premium Club. W chwili obecnej ma on nowy adres: www.avnetpremiumclub.pl, nową szatę graficzną, pojawiły się w nim nowe nagrody. Od 1 listopada 2010r. Biznes Partnerzy mogą również rejestrować faktury za zakupy produktów Wireless&Mobility.

W nowej wersji programu Avnet Premium Club funkcjonują te same loginy i hasła co w starej. Automatycznie zostały również przeniesione zgromadzone punkty. Od 1 listopada 2010r. trwa promocja produktów Wireless&Mobility – przy rejestracji faktur za zakupy tych produktów obowiązuje mnożnik 3.

Uczestnikiem programu Avnet Premium Club może zostać każdy zarejestrowany Biznes Partner Avnet (rejestracja może nastąpić w trakcie trwania danej edycji programu), który dokona zakupu produktów m.in.: IBM, VMware, Brocade, Motorola, Intermec , a następnie zarejestruje wystawione faktury w serwisie programu (www.avnetpremiumclub.pl). Wartość zakupów zostanie przez system przeliczona na punkty, które będzie można wymienić na atrakcyjne nagrody. Pełny katalog nagród jest dostępny po zalogowaniu na stronie serwisu programu.

Obecna (piąta) edycja programu Avnet Premium Club jest aktualna w okresie 1 lipiec 2010r. – 30 czerwiec 2011r. Minimalna wartość zakupu, który można zarejestrować w serwisie programu, to 1000 (tysiąc) zł netto. Z udziału w programie wyłączone są transakcje zawierane na podstawie cen specjalnych ustalonych bezpośrednio przez IBM. Punkty w programie naliczane są według zasady: PLN 1000 = 1 pkt. Przelicznik ten może ulec zmianie w przypadku promocji dotyczących wybranych produktów. Pełny wykaz aktualnych promocji jest dostępny po zalogowaniu w serwisie programu.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu