Ipla – najciekawsza usługa szerokopasmowa

Telewizja internetowa ipla została wyróżniona nagrodą Forum Usług Szerokopasmowych, którą przyznaje redakcja tygodnika Computerworld, w kategorii najciekawsza usługa szerokopasmowa. Konkurs „Szeroki Pas” promuje i nagradza te podmioty, które wyznaczają trendy na rynku szerokopasmowym, wprowadzając produkty i usługi o istotnym znaczeniu dla jego rozwoju i konkurencyjności.

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 23 listopada w sali tanecznej Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie podczas gali „Szeroki pas 2010” VII Forum Usług Szerokopasmowych. W tegorocznej edycji konkursu organizatorami byli: tygodnik Computerworld oraz Konwent Informatyków Samorządowych Mazowsza. W tym roku nagradzana była „walka na linii ognia w bitwie o rozwój rynku szerokopasmowego”. Pod tym pojęciem rozumiana jest inicjatywa, która przyspiesza rozwój infrastruktury zgodnie z Europejską Agendą Cyfrową i zmienia oblicze rynku szerokopasmowego.

Firma Redefine dostała nagrodę za innowacyjną usługę – interaktywnej telewizji internetowej Ipla. W uzasadnieniu czytamy: Interaktywna telewizja internetowa ipla umożliwia odbiór programów telewizyjnych na żywo na różnych platformach technologicznych. To także bogata biblioteka materiałów VOD. Umożliwia także komentowanie na bieżąco oglądanych filmów i programów dzięki funkcjom czatu i komunikatora. W ten sposób zapewnia powszechny dostęp do informacji, podstawę rozwoju gospodarki opartej na wiedzy i pobudza popyt na usługi szerokopasmowe.

źródło/autor: Redefine

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu