Przejdź do treści

DOIMO i Pioggia Decorativa – nowe marki na OutletMeblowy.pl

Sklep internetowy OutletMeblowy.pl sprzedający ekskluzywne meble w okazyjnych cenach wzbogacił swoją ofertę o nowe marki, znane na całym świecie. Są to studia projektowe DOIMO i Pioggia Decorativa.

Produkty firmy DOIMO cechuje niebywała jakość, elegancja oraz wysoka funkcjonalność. Narożniki oferowane przez sklep zostały wyposażone w funkcję relaks, co z pewnością jest ich dodatkową zaletą. Są także niezwykle praktyczne ze względu na ich wielkość – są bowiem przeznaczone do użytkowania przez większą liczbę osób aniżeli tradycyjne kanapy.

Pioggia Decorativa specjalizuje się w projektowaniu wysmakowanych dodatków wnętrzarskich. Są to dzieła światowej klasy artystów, cechujące się finezją i polotem. Wykonywane są z tworzyw najwyższej jakości, przez co nadają wnętrzu niepowtarzalny charakter.

E-sklep OutletMeblowy.pl dba o regularne poszerzanie asortymentu, dzięki czemu może się prężnie rozwijać. Takie działania pozwalają cieszyć się Polakom możliwością posiadania mebli znakomitych projektantów za stosunkowo niewielkie pieniądze. Dzięki znacznym obniżkom cen mebli, zyskują one wysokie zainteresowanie potencjalnych klientów.