Czternaste biuro kancelarii Noerr już otwarte

Tagi:

25 listopada br. w Londynie międzynarodowa kancelaria prawna Noerr LLP, działająca w Polsce pod nazwą Noerr Sp. z o.o. Spiering sp. k., otworzyła swoje kolejne, czternaste już biuro. Decyzja o rozpoczęciu działalności w Wielkiej Brytanii jest odpowiedzią na oczekiwania i potrzeby coraz liczniejszej grupy podmiotów działających zarówno w systemie prawa angielskiego (common law) jak i kontynentalnego (civil law).

Nowe londyńskie biuro będzie świadczyć usługi w obszarze regulacji prawnych funkcjonujących w krajach Europy Centralnej i Środkowo–Wschodniej, w zakresie M&A, sporów międzynarodowych i arbitrażu, prawa bankowego i finansowego, upadłościowego i naprawczego, prawa ubezpieczeniowego oraz związanego z mediami i rozrywką czy obrotem nieruchomościami. Prawnicy i doradcy podatkowi będą pośredniczyli w kontaktach z klientami, kancelariami prawnymi i bankami inwestycyjnymi w Wielkiej Brytanii.

Noerr jest międzynarodową kancelarią prawną, zatrudniającą na świecie 450 adwokatów, radców prawnych i audytorów. Świadczy usługi doradcze dla firm, instytucji finansowych, osób prywatnych oraz przedsiębiorstw sektora publicznego we wszystkich dziedzinach prawa gospodarczego. Kancelaria prowadzi łącznie 14 biur, w tym 5 biur w Niemczech, 7 we wszystkich głównych ośrodkach gospodarczych w Europie Środkowej i Wschodniej oraz 2 biura reprezentacyjne – w Nowym Jorku i nowo otwarte w Londynie.

Noerr prowadząc działalność na obszarze 9 jurysdykcji oferuje klientom transgraniczną oraz międzynarodową obsługę prawną, gwarantując najwyższy poziom doradztwa. Polski oddział firmy powstał w 1992 roku, a obecnie zespół liczy ponad 20 doświadczonych ekspertów, oferujących kompleksowe usługi w języku niemieckim i angielskim.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu