Ciekawe promocje na skanery mobilne

AutoID Polska przygotowała dwie interesujące promocje dla osób zainteresowanych mobilnymi rozwiązaniami. Przenośny skaner Docupen R700 można kupić teraz nawet z 50% rabatem, natomiast skaner ręczny C-Pen dostępny jest w pakiecie razem z wielojęzycznym słownikiem ABBYY Lingvo na PC.

Przenośny skaner Docupen R700 jest urządzeniem niezbędnym w pracy poza biurem, podczas podróży służbowych i częstych wyjazdów do klientów. Nadaje się do skanowania dowolnych dokumentów w każdym miejscu: w samolocie, bibliotece lub samochodzie w celu ich późniejszego przejrzenia lub wydrukowania. Może służyć do skanowania artykułów prasowych, książek, notatek, rachunków, umów, szkiców, ważnej dokumentacji, certyfikatów, rysunków technicznych, map itp. Z rozwiązania tego korzystają już m.in. menadżerowie, prawnicy, pośrednicy w handlu nieruchomościami, sprzedawcy, księgowi, agenci ubezpieczeniowi, pracownicy instytucji rządowych, nauczyciele i studenci. Docupen R700 skanuje w trybie czarno-białym z rozdzielczością w zakresie 100 i 200 dpi. Waży 57 g (z baterią). Skanuje stronę A4 w ciągu od 4 do 8 sekund. Z komputerem komunikuje się przez port USB. Teraz dostępny jest nawet o 50% taniej. Więcej o DocuPen na stronie www.docupen.pl.

Z myślą o osobach pracujących z obcojęzycznymi dokumentami firma AutoID przygotowała specjalny duet: skaner ręczny C-Pen i słownik wielojęzyczny ABBYY Lingvo na PC. Z tym zestawem skanowanie oraz ich tłumaczenie na wybrany język jest szybkie i proste: wystarczy zeskanować wybrane słowo poprzez przesunięcie urządzenia nad drukowanym pismem, które następnie pojawi sie w słowniku ABBYY Lingvo. Słownik może tłumaczyć słowa w 6 kierunkach. Zawiera ponad 1 mln haseł, 3,7 mln tłumaczeń i znaczeń oraz 11 słowników, m.in. Collins, Oxford, Compact Verlag, Perun. Duet C-Pen – ABBYY Lingvo dostępny jest na stronie www.cpen.pl/kup.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu