Admatik ankietuje i pyta – Jak zarabiacie na reklamie?

Automagiczna sieć reklamowa Admatik postanowiła zapytać posiadaczy stron internetowych o kwestię zarabiania na reklamie i zachęca do wypełnienia ankiety. Opracowany na jej podstawie raport, ma odpowiedzieć na pytanie: Czy mając stronę www da się zarobić na reklamie?

W internecie jest cała masa różnych witryn, mniejszych, większych, dotyczących każdej dziedziny i tematyki. Ciekawostką jest, ile tak naprawdę można zarobić na nich dzięki reklamie? „O jakiej tematyce najlepiej prowadzić stronę, jaką minimalnie oglądalność należy osiągnąć, na jaki rodzaj reklamy postawić, czy do jakich sieci reklamowych się zapisać, aby zarobić najwięcej? Na te i inne pytania postaramy się wspólnie znaleźć odpowiedzi” – mówi Robert Walicki z sieci Admatik. Ankieta dostępna jest pod adresem: http://admatik.pl/blog/show/id/17

Dla zachęcenia Internautów do poświęcenia 3 minut na wypełnienie ankiety została przewidziana nagroda. Jest nią voucher o wartości 500 zł na dowolną ofertę z WyjatkowyPrezent.pl. Aby ją zdobyć, należy w najciekawszy sposób odpowiedzieć na ostatnie pytanie: Twoje pomysły lub działania na samodzielne pozyskiwanie reklamodawców. Jak mówi Robert Walicki z sieci Admatik – „pozyskiwanie reklamodawców to złożony proces, dlatego na bazie praktyk i pomysłów naszych respondentów, opracujemy poradnik na ten temat i wraz z wynikami ankiety prześlemy każdemu, kto zostawi swój e-mail.”

Internetowa sieć reklamowa Admatik działa na rynku od czerwca tego roku, jako projekt realizowany przy wsparciu funduszy unijnych. Jej właścicielem jest agencja interaktywna Autentika.

źródło/autor: Admatik

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu