80. Krakowska Giełda Domów i Mieszkań

W najbliższy weekend (tj. 27-28 listopada 2010r.) w hali PTG Sokół odbędzie się 80. Krakowska Giełda Domów i Mieszkań. Organizatorem tej cyklicznej giełdy jest Stowarzyszenie Budowniczych Domów i Mieszkań.

Odwiedzenie Krakowskiej Giełdy Domów i Mieszkań daje możliwość zapoznania się w jednym miejscu i czasie z ofertą licznych firm deweloperskich, biur nieruchomości, banków, doradców kredytowych. Cykliczne targi gromadzą potencjalnych nabywców nieruchomości. Mogą oni nie tylko porównać oferty, ale też nawiązać bezpośredni kontakt z przedstawicielami firm, zadać nurtujące pytania i dzięki temu rozwiać wszelkie wątpliwości związane z zakupem mieszkanie i sposobem jego finansowania.

W sobotę o godzinie 10:30 odbędzie się  również konferencja, podczas której specjaliści poruszą ważne tematy dotyczące rynku nieruchomości i finansów. Skierowana jest do osób zainteresowanych bieżącymi trendami oraz sytuacją w branży. Podczas tej edycji Konrad Mitręga z firmy PrivateBrokers podsumuje kończący się rok na rynku kredytów hipotecznych, a także przedstawi perspektywy na rok 2011; przedstawiciel Kancelarii Radców Prawnych Kuczek – Maruta poruszy temat konsekwencji w działalności deweloperskiej związanych z podwyżką stawek vat; przedstawiciel Ergo Hestia dokona prezentacji firmy.

źródło/autor: Stowarzyszenie Budowniczych Domów i Mieszkań

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu