Furgonetka.pl – wygodne i tanie wysyłanie przesyłek kurierskich

Serwis powstał po to, by osobom prywatnym ułatwić korzystanie z usług firm kurierskich, a firmom, przede wszystkim małym i średnim sklepom internetowym, pomóc w obniżeniu kosztów wysyłki towaru do klienta. W ten sposób serwis chce wesprzeć rozwój polskiego sektora e-commerce.

Głównym atutem serwisu są wyjątkowo niskie ceny usług oraz ich szeroka paleta. Przykładowo całkowity koszt wysłania paczki do 3 kg to tylko 14,5 zł netto. Oznacza to, że wysokiej jakości usługę kurierską otrzymujemy w cenie zbliżonej do usług Poczty Polskiej, co do tej pory było nieosiągalne dla klienta indywidualnego. Furgonetka.pl nie wymaga od użytkowników podpisania umowy, wystarczy zarejestrować się w serwisie. „Naszym celem było stworzenie serwisu, który łączy w sobie zarówno niską cenę usługi, jak i łatwość korzystania – czyli to, co dla Klienta jest najważniejsze” – mówi Piotr Szymczak, Product Manager Swistak.pl Sp. z o.o. – W tym momencie serwis oparty jest na usługach firmy kurierskiej DPD, ale chcemy systematycznie poszerzać listę naszych kontrahentów.”

W celu kolejnego obniżenia cen usług twórcy serwisu planują zintegrować go z innymi witrynami, aby dotrzeć do jak najszerszej grupy potencjalnych klientów.

Właścicielem Furgonetka.pl jest Swistak.pl Sp. z o.o.. Do spółki należy także jeden z trzech największych serwisów aukcyjnych – Świstak.pl, który jako jedyny nie pobiera opłat i prowizji od użytkowników. Miesięcznie serwis ma około 1,1 miliona Real Users i ponad 1,9 mln ofert.

źródło/autor: Swistak.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu