Finał zabaw z asystentką

Dobiegł końca konkurs „Twoja Asystentka” organizowany przez markę BitBank. Zwycięzca zabawy już wkrótce usiądzie za kierownicą Lamborghini.

Konkurs trwał dwa miesiące i miał charakter interaktywnej zabawy prowadzonej na stronie BitBank.pl oraz na Facebooku. Jego uczestnicy na bieżąco wykonywali intrygujące i zabawne zadania wymyślane przez Małgosię – blondwłosą asystentkę o zniewalającym uśmiechu. Za spełnianie jej kolejnych próśb otrzymywali punkty. Na najbardziej aktywnych użytkowników czekał iPhone4, iPod Touch oraz gadżety BitBanku. Najlepszy wirtualny szef otrzymał natomiast iPada i niepowtarzalną szansę ujarzmienia 500 koni mechanicznych skrywanych pod maską włoskiego superauta.

Urokowi asystentki niewielu potrafiło się oprzeć, a konkurs okazał się sukcesem. Nadrzędnym celem zabawy było zwiększenie u uczestników zabawy świadomości dotyczącej korzyści płynących z archiwizacji danych. Rozwiązując kolejne zadania, szefowie wirtualnej asystentki dowiadywali się, jak korzystać z backupu online. Punkty zdobywali także poprzez zapraszanie do zabawy swoich znajomych i zachęcanie ich do tworzenia kopii zapasowych plików przechowywanych w ich komputerach.

– Zainteresowanie konkursem było ogromne. Bardzo się cieszymy, że w zabawny i przystępny sposób udało nam się dotrzeć do tak dużej grupy internautów – mówi Michał Owieśny, Dyrektor ds. Nowych Technologii w firmie Totalsafe, oferującej aplikację BitBank. – Wielu z nich zdało sobie sprawę, jak ważne jest regularne tworzenie kopii zapasowych swoich dokumentów. Mamy również nadzieję, że przekonali się oni do backupu online, będącego bardzo wygodną i w pełni bezpieczną metodą archiwizowania danych – dodaje Michał Owieśny.

źródło/autor: dobocom