emporiaELEGANCE dostępna we wszystkich salonach Orange

Od połowy listopada br. telefon emporiaELEGANCE jest dostępny w ofercie sieci Orange w całej Polsce.

Po trzech miesiącach sprzedaży telefonu emporiaELEGANCE w wybranych firmowych salonach sieci Orange, z myślą o klientach i wzmożonych przedświątecznych zakupach,  zdecydowano o wprowadzeniu tego modelu do sprzedaży we wszystkich salonach Orange. Obecnie emporiaELEGANCE można kupić w każdym punkcie sprzedaży sieci Orange, już od złotówki, w dowolnym abonamencie.

Firma Emporia Telecom konsekwentnie zwiększa dostępność telefonów marki emporia dla konsumentów. Współpraca ze wszystkimi operatorami jest kolejnym etapem zwiększania zasięgu dystrybucji i ułatwienia konsumentom dostępu do telefonów marki EMPORIA.

emporiaELEGANCE to innowacyjne połączenie nowoczesnego stylu i prostych rozwiązań. Ten model telefonu zaprojektowano z myślą o dojrzałych konsumentach, którzy przy wyborze telefonu komórkowego kierują się wygodą, jakością wykończenia i atrakcyjnym wyglądem aparatu. Główne cechy telefonu to duże przyciski klawiatury o łatwo wyczuwalnym potwierdzeniu naciśnięcia, szeroki wyświetlacz z czytelnymi literami, głośnik dostosowany do pracy z aparatami słuchowymi oraz łatwy dostęp do głównych funkcji poprzez przełączniki umieszczone na bokach obudowy.

Wysoki standard telefonu został potwierdzony nagrodami w tegorocznych konkursach polskich i zagranicznych.

źródło/autor: Orange

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu