Przejdź do treści

Zostań gwiazdą podatków – casting już 29 listopada

Już od 29 listopada, przez tydzień, będą trwały kwalifikacje czwartej edycji konkursu Taxand Challenge organizowanego przez firmę konsultingową Accreo Taxand. 50 uczestników, którzy zdobędą największą liczbę punktów w teście, zostanie zakwalifikowanych do II etapu, a 8 najlepszych do finału. Główną nagrodą jest miesięczny, płatny staż w wybranym biurze Taxand (w Nowym Jorku, Paryżu lub New Delhi). Więcej informacji o konkursie można znaleźć na www.taxandchallenge.pl oraz na stronie Taxand Challenge w serwisie społecznościowym Facebook.

Głównym celem konkursu jest promocja zawodu doradcy podatkowego i przybliżenie jego specyfiki studentom i absolwentom kierunków prawnych i ekonomicznych zainteresowanym tematyką podatków. Tegoroczna edycja konkursu zostanie podzielona na trzy etapy. 29 listopada rozpoczną się eliminacje, podczas których uczestnicy będą musieli w ciągu 40 minut rozwiązać test składający się z 50 losowo wybranych pytań. Test będzie dostępny po zalogowaniu na stronie konkursu www.taxandchallenge.pl. 6 grudnia zostanie ogłoszona lista uczestników zakwalifikowanych do II etapu. Do finałowej rywalizacji w sali Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Warszawie przystąpi 8 najlepszych uczestników, którzy będą mogli zdobyć wiele atrakcyjnych nagród (m.in.: zagraniczny i krajowy staż, komputer, aparat fotograficzny i nagrody książkowe).

Wszystkie informacje dotyczące konkursu oraz podpowiedzi do pytań można znaleźć na stronie konkursu www.taxandchallenge.pl oraz na stronie Taxand Challenge w serwisie społecznościowym Facebook.

Partnerem konkursu jest dziennik Rzeczpospolita. Patronami medialnymi są: Pracuj.pl, Wydawnictwo C.H. Beck oraz Studentnews.pl. Patronami merytorycznymi są: Krajowa Izba Doradców Podatkowych oraz Naczelna Rada Adwokacka. Partnerami studenckimi są: Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA oraz Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Nauk Ekonomicznych i Handlowych AIESEC.

źródło/autor: Accreo Taxand