WSP „Społem” w gronie Gazel Biznesu

Wytwórcza Spółdzielnia Pracy „Społem” została zaliczona do klubu „Gazel Biznesu” w prestiżowym rankingu najbardziej dynamicznych małych i średnich przedsiębiorstw. To już drugie tego rodzaju wyróżnienie przyznane kieleckiej Spółdzielni.

„Gazele Biznesu 2009” to dziesiąta edycja konkursu organizowanego przez dziennik Puls Biznesu, mającego wyłonić firmy odznaczające się największą dynamiką rozwoju w danym roku. Przyznane wyróżnienie pokazuje, że nasza strategia rozwojowa jest skuteczna i przynosi wymierne efekty – mówi Z-ca Prezesa ds. Handlowych p. Wiesława Gawrońska. Na przestrzeni lat niezmiennie udaje się nam utrzymywać szybkie tempo wzrostu i wysoki poziom innowacyjności. Oprócz ciągłej pracy nad doskonaleniem jakości naszych produktów, dbamy też o odpowiednie wykorzystanie nowoczesnych narzędzi promocji, rozwój sieci dystrybucji i poszerzanie rynków zbytu – dodaje.

WSP „Społem” została zaliczona do elitarnego grona Gazel Biznesu po raz drugi, powiększając tym samym bogatą kolekcję wyróżnień. Kielecka Spółdzielnia to jedna z najbardziej utytułowanych polskich firm – ma na swoim koncie już ponad 100 nagród, certyfikatów czy wyróżnień.