Rusza abonament iplaNEWS

Tagi:

Już są dostępne w ipla na żywo stacje informacyjne – Polsat News, TV Biznes oraz Superstacja. Abonament iplaNEWS to możliwość oglądania na żywo kanałów telewizyjnych z najważniejszymi informacjami i wydarzeniami z kraju i ze świata. Szczegóły dotyczące nowej oferty znajdują się na stronie www.pakietnews.ipla.tv

Dla wszystkich użytkowników ipla, którzy chcą być na bieżące z najświeższymi informacjami z kraju i ze świata uruchomiony został abonament iplaNEWS. W jego skład wchodzą trzy serwisy newsowe grupy Polsat. Polsat News – to codzienna dawka najnowszych, najciekawszych i przejrzystych informacji, TV Biznes to kanał biznesowo-informacyjny dostarczający informacji, z zakresu finansów osobistych i konsumenckich, pokazując na bieżąco to, co dzieje się w gospodarce oraz Superstacja, w której na widzów czekają najciekawsze programy informacyjno-rozrywkowe.

Wcześniej dostęp do kanałów na żywo mieli tylko użytkownicy konta VIP. Od dziś każdy użytkownik największej telewizji internetowej w Polsce, po dokonaniu opłaty może cieszyć się z dostępu do najważniejszych wydarzeń z kraju i ze świata na żywo.

Treści oferowane w iplaNEWS są płatne w modelu abonamentowym w dwóch pakietach – iplaNEWS LIVE 30 (dostęp do transmisji przez 30 dni) oraz iplaNEWS LIVE 90 (dostęp do wszystkich transmisji przez 90 dni). Ceny są uzależnione od formy płatności oraz wybranego pakietu. W przypadku przelewu/karty kredytowej będzie to kwota 14,90 zł za dostęp na 30 dni lub 39,90 w przypadku dostępu 90-dniowego. Natomiast przy płatności smsem to koszt 23,18 za 30 dni.