ProxyAd podpisała umowę z Polską Telefonią Cyfrową

Notowana na GPW/NewConnect ProxyAd S.A. (PXY) podpisała z Polską Telefonią Cyfrową (PTC) operatorem sieci Era i Heyah umowę w zakresie pośrednictwa w sprzedaży reklamy mobilnej. 

Obecnie ProxyAd oferuje swoim klientom jedynie reklamę lokalizacyjną na telefony komórkowe z wykorzystaniem technologii Bluetooth™, realizowaną w ramach ogólnopolskiej sieci nadajników zlokalizowanych w atrakcyjnych punktach sprzedaży. Umowa z PTC pozwoli ProxyAd rozszerzyć zakres świadczonych usług i zaoferować reklamodawcom nowe produkty reklamowe przy współpracy z operatorem sieci Era i Heyah.

ProxyAd pokazała już skuteczność w sprzedaży reklamy lokalizacyjnej na telefony komórkowe z wykorzystaniem technologii Bluetooth™ zdobywając ponad 70 nowych klientów w samym tylko 2010 roku, dlatego teraz postanowiła poszerzyć swoją ofertę o produkty zbliżone do tych proponowanych do tej pory. Nowe produkty w ofercie ProxyAd to m.in. reklama MMS/SMS ale także reklama głosowa IVR, banery reklamowe na stronach WAP i w aplikacji Gadu-Gadu.

ProxyAd S.A. (PXY) to jedyna ogólnopolska sieć reklamy bezprzewodowej na telefony komórkowe, która w maju 2010 zadebiutowała na NewConnect. Nadajniki w ramach sieci zlokalizowane są w największych centrach handlowych, dworcach kolejowych, wypożyczalniach sieci Beverly Hills Video, sieci Multikino czy Lotniskach krajowych.

źródło/autor: magnifiCo

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu