Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy na Facebooku

Działamy z myślą o kliencie, który ceni wysoką jakość usług, dla którego istotny jest czas, bezpieczeństwo oraz komfort zarówno w trakcie obsługi jak i podczas podróży. – www.facebook.com/AirportGdansk

Od listopada 2010 agencja Projekt PR administruje stroną Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy na portalu społecznościowym Facebook. Celem stworzenia strony jest przede wszystkim dostarczenie aktualnych informacji Internautom oraz kształtowanie przyjaznego wizerunku lotniska.

Zakres działań Projekt PR obejmuje redagowanie i publikacje bieżących informacji związanych z działalnością lotniska o różnorodnej tematyce. Agencja jako administrator zajmuje się również prowadzeniem galerii zdjęć oraz pisaniem relacji z wydarzeń związanych z lotniskiem. Dodatkowo Projekt PR inicjuje dyskusje na forum, które w przyszłości ma stać się miejscem wymiany opinii.

Z okazji 2 mln pasażera został ogłoszony konkurs dla sympatyków Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy na portalu Facebook. Nagroda główna w konkursie to bilet Lotniczy LOT-u na połączenie do dowolnego europejskiego portu lotniczego, w dwie strony dla 1 osoby, do wykorzystania do czerwca 2011 r.

Zapraszamy do odwiedzenia strony Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy na: www.facebook.com/AirportGdansk

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu