Planeta Nagród – Zgarnij nagrody w konkursie Beverly Hills Video i GaduAIR

Weź udział w konkursie Beverly Hills Video i GaduAIR i zgarniaj nagrody! Do wygrania m.in.: Citroen C1, telewizory LCD, konsole PS 3 i odtwarzacze Blu-ray.

Do 16 stycznia 2011 potrwa konkurs zorganizowany przez sieć mega wypożyczalni Beverly Hills Video w którym partnerem jest telefonia GaduAIR. W wybranych wypożyczalniach są już dostępne startery GaduAIR. Członkowie Klubu wypożyczalni Beverly Hills Video biorący udział w konkursie mogą wygrać  m.in.: samochód Citroen C1, 2 37-calowe telewizory LCD, 2 konsole Sony PlayStation3 oraz 4 odtwarzacze Blu-Ray.

Warunkiem udziału w konkursie jest wydanie kwoty minimum 25 zł w Beverly Hills Video oraz zakup startera telefonii GaduAIR. Kolejnym krokiem w konkursie jest uzupełnienie hasła promocyjnego BHV na kuponie konkursowym.  Dodatkowo każdy z uczestników może zwiększyć swoje szanse na wygrane poprzez ponowne zakupy i wypełnienie kolejnego kuponu.

Konkurs obowiązuje w wybranych punktach Beverly Hills Video. Pełna lista wypożyczalni oraz regulamin konkursu dostępne na stronach: http://www.gaduair.pl/bhv i http://www.bhv.pl/n/planeta-nagrod/36/

źródło/autor: GG Network