Nowa strona internetowa Compendium CE

Zupełnie nowa szata graficzna, menu utworzone od podstaw – przy zachowaniu najbardziej istotnych elementów bez zmian. 

Nowa strona Compendium CE to efekt szerokich analiz zachowania użytkowników poprzedniej witryny, optymalizacji kodu pod kątem wyszukiwania wątków bezpośrednio z poziomu strony oraz robotów wyszukiwarek.

Najważniejsze z nowych funkcjonalności to przede wszystkim usprawniona nawigacja, wyszukiwanie szkoleń i połączenie z mediami społecznościowymi.

Zmianie nie uległ mechanizm wysyłania zgłoszeń i rezerwacji terminów. Dzięki temu obecni Klienci Compendium CE nie będą mieli problemów z posługiwaniem się stroną pomimo jej nowej szaty graficznej i zmienionego systemu nawigacji.

Zawartość merytoryczna strony to nadal jeden z jej ważniejszych atutów. Publikowane na bieżąco aktualności, na temat edukacji IT, uzupełniają szeroką ofertę szkoleniową. Dzięki współpracy Compendium CE z licznymi producentami witryna ta często jest bezpośrednim źródłem wiedzy na temat certyfikacji, konferencji i nowości w edukacji informatycznej.

Nowa strona posiada wprowadzone w ostatnim czasie elementy identyfikacji wizualnej przy zachowaniu firmowej kolorystyki, utrwalonej przez lata działalności. Najważniejszą z nowości jest „cybernetyczne jabłko”, które już od początku tego roku pojawiało się na konferencjach, w których uczestniczyło Compendium Centrum Edukacyjne.

źródło/autor: Compendium CE

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu