Niech cię usłyszą z głośnikami ART

W sprzedaży są już dostępne stereofoniczne głośniki AS-43 iMusic marki ART. Zestaw stanowi udane połączenie wysokiej jakości dźwięku, funkcjonalności i eleganckiej formy.

Nowy produkt ART to sposób na to, aby nasz komputer lub odtwarzacz MP3 rozbrzmiał czystym i mocnym dźwiękiem. W pojedynczej, kompaktowej obudowie o stylowym wykończeniu zamknięto głośniki o mocy RMS 6W i paśmie przenoszenia 20Hz – 20KHz. Na górze obudowy umieszczono podświetlane przyciski, które umożliwiają komfortowe sterowanie siłą dźwięku. AS-43 doskonale sprawdzają się jako przenośne głośniki, ale z uwagi na atrakcyjny design i wysoką jakość dźwięku, z powodzeniem mogą też pełnić rolę stacjonarnego zestawu.

Głośniki można podłączyć do notebooka lub komputera stacjonarnego przy pomocy kabla USB (nie jest konieczne wtedy dodatkowe zasilanie). Wygodnym rozwiązaniem jest możliwość podłączenia odtwarzaczy MP3 i MP4 przewodem Jack 3,5 mm. Przy takim zastosowaniu głośniki muszą być zasilane 4 bateriami AAA.

AS-43 iMusic objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta i są już dostępne w sklepach. Do zestawu dołączono kable USB oraz Jack 3,5 mm. Sugerowana cena detaliczna urządzenia to 59,90 zł brutto.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu