Marzena Burza, Dyrektorem Pionu Handlowego w Inter Partner Assistance Polska

Marzena Burza dołączyła do zespołu Inter Partner Assistance w październiku 2010 roku. W ramach objętego stanowiska będzie koordynować i rozwijać działania Departamentu Sprzedaży oraz Departamentu Wdrożeń i Rozwoju Produktów. Jej kluczowym zadaniem jest wsparcie strategii firmy w zakresie działań handlowych, by jeszcze skuteczniej wykorzystywać potencjał rozwoju firmy przez innowację i jakość.

Marzena Burza posiada wysokie kwalifikacje w zarządzaniu dużymi zespołami pracowników oraz wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu reform sprzedażowych. Jest między innymi twórcą nowatorskiej jednostki obsługowej, Centrum Obsługi Leasingów.

Poprzednio pracowała w PZU S.A., gdzie w ciągu 11 lat przechodziła przez wszystkie szczeble związane ze sprzedażą – od specjalisty do Dyrektora ds. Sprzedaży i Rozwoju Biznesu. Wcześniej swoje doświadczenie zdobywała m.in. w firmach Warta S.A. oraz Protektor S.A.

Z wykształcenia jest ekonomistą. Ukończyła wydział ekonomiczny w Akademii Finansów (dawniej Wyższa Szkoła Ubezpieczeń i Bankowości) oraz uzyskała dyplom MBA w Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji w Warszawie. Obecnie jest na studiach doktoranckich w Szkole Głównej Handlowej na Wydziale Zarządzania.

Prywatnie jest matką dwójki dzieci – Piotra i Kasi. Najlepiej wypoczywa w swoim ogrodzie, gdzie z pasją oddaje się hodowli róż. W wolnych chwilach jeździ motocyklem.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu