Latająca Żyrafa z magnifiCo

Agencja magnifiCo podpisała umowę partnerską z firmą Latająca Żyrafa, specjalizującą się w szkoleniach dla firm i instytucji.

Zawarte partnerstwo ma wzbogacić ofertę agencji magnifiCo o profesjonalne szkolenia. Przygotowane na tę okazję programy, skierowane są do pracowników oraz kadry managerskiej i mają na celu, oprócz motywacji, budowanie wiedzy i umiejętności zawodowych. Latająca Żyrafa wzbogaci zaś swoją ofertę o organizację eventów, w których specjalizuje się, poza Public Relations, notowana na rynku New Connect Agencja magnifiCo.

„Mamy przekonanie, współpracując z takim partnerem jak magnifiCo, że będziemy mocniej rozwijać skrzydła żyrafy” – mówi Mariusz Dębski, Prezes Zarządu Latającej Żyrafy.

„Dla magnifiCo to strategiczne posunięcie i wyjście naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Organizując eventy często pytani jesteśmy o profesjonalne szkolenia. Od dziś mamy je w swojej ofercie” – dodaje Karolina Maria Siudyła, Prezes Zarządu magnifiCo SA.

Pierwszym efektem współpracy obu firm będzie wprowadzenie na rynek sześciu autorskich szkoleń opartych na wiedzy i doświadczeniu ludzi znanych z show biznesu m.in. Przemka Salety i Agnieszki Szulim.