Baśniowy świat kolorów… czyli Nespresso oczami Manisha Arory

Indyjski projektant mody, Manish Arora, zaprojektował świąteczny wystrój sieci butików Nespresso, światowego pioniera i lidera na rynku najwyższej jakości kawy porcjowanej. W Polsce efekt jego twórczej pracy można zobaczyć od połowy listopada w butiku przy ul. Nowy Świat 47 w Warszawie.

Manish Arora jest jednym z najsłynniejszym indyjskich projektantów mody, który w oryginalny sposób łączy ze sobą tradycyjne z nowoczesnym poprzez unikalne kompozycje haftów z ekstrawaganckimi materiałami i kontrastującymi ze sobą kolorami. Aby artystycznie zinterpretować markę Nespresso, artysta miał pełną swobodę twórczą, czego wynikiem stały się barwne wystawy sklepowe, tryskające kolorami animacje w butiku oraz magiczna wizja Nespresso.

Zaproszenie Manisha Arory do współpracy to jednocześnie I edycja projektu N-Art, który ma na celu podkreślić naturalny związek między Nespresso a światem sztuki i designu. Co roku, Nespresso będzie wybierać innego artystę, stylistę lub projektanta, który będzie miał całkowitą swobodę interpretacji marki Nespresso według swojej wizji. Projekty stworzone w ramach N-art. będą więc artystyczną reinterpretacją istoty wartości Nespresso, a więc eksperckiej wiedzy na temat najwyższej jakości kawy Grand Cru oraz nowoczesnych rozwiązań technologicznych zastosowanych w ekspresach marki.

Baśniowy wystrój butiku Nespresso w Warszawie można zobaczyć od połowy listopada b.r. do końca stycznia 2011 roku.