Akcja „Kup pluszaka dla dzieciaka”

Już po raz trzeci w Światowy Dzień Pluszowego Misia – 25 listopada Blue City rozpoczyna zbiórkę świątecznych paczek dla podopiecznych Towarzystwa Przyjaciół Dzieci. Zbiórka pod hasłem „Kup pluszaka dla dzieciaka” będzie trwała do 3 grudnia. Finał akcji odbędzie się podczas obchodów mikołajek – wtedy to dzieciaki z ubogich i dysfunkcyjnych rodzin z Ochoty zostaną obdarowane przyniesionymi do Blue City lub kupionymi na miejscu pluszowymi zabawkami.

To wspaniała okazja, by podzielić się świąteczną radością z najuboższymi i uszczęśliwić dzieci, które marzą o własnym pluszowym przyjacielu. W ramach akcji od 25 listopada do punktu zbiórki pod fontanną w Blue City można przynosić świąteczne prezenty. W paczkach oprócz misiów mogą być też książki dla dzieci i słodycze. Zabawki po promocyjnych cenach będą do kupienia w punkcie zbiórki pod fontanną – stoisku Megasklep Dziecko. W dniu rozpoczęcia akcji od godz. 16 do 19 na wszystkie maluchy o dobrym sercu będzie czekała zabawa i atrakcje. W tym animacje lunaparku Inca Play jak zabawy z chustą Clansa, bicie rekordu na sklejenie najdłuższego łańcucha na choinkę, zawody olimpijskie czy zabawy taneczne. W programie także występ wokalny Łukasza Szczepanika – absolwenta Akademii Muzycznej w Krakowie, spotkanie z klaunem, kurs tańca oraz pluszowa czytanka „Opowieści wigilijnej”.

Ale to nie wszystko. Pierwszego dnia grudnia od godz. 12 do 19 wokół fontanny znowu będzie wesoło. Inca Play przygotuje animacje, będą wyścigi na torze gokartowym, a także samochodów zdalnie sterowanych, kurs tańca oraz występy wokalne uczestników konkursu zorganizowanego przez portal www.lowimytalenty.pl.

Podczas finału akcji, 3 grudnia w godz. 15-19 Blue City odwiedzi Święty Mikołaj! Jego wizycie będą towarzyszyły animacje Inca Play, m.in. odczytywanie listów do św. Mikołaja czy kurs na pomocników Mikołaja, koncert Kasi Sawczuk, finalistki II edycji „Mam Talent” oraz ponownie – Łukasza Szczepanika. W Świątecznym Teatrze Animacji zostanie wystawiona „Opowieść wigilijna”, a punktem kulminacyjnym całej zabawy będzie wręczenie zebranych paczek podopiecznym Towarzystwa Przyjaciół Dzieci – dzieciom z rodzin ubogich i dysfunkcyjnych. Cel to zebranie 140, jeśli jednak przekroczymy tę liczbę, na co mamy wielką nadzieję, resztę przekażemy dzieciom z domów dziecka. Finał poprowadzi  Patryk Wieczorek – student Warszawskiej Szkoły Aktorskiej.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu