5. urodziny Parku Handlowego Matarnia

Gdański Park Handlowy Matarnia obchodzi w tym roku piąte urodziny. Z tej okazji to największe w Trójmieście centrum handlowe łączące ofertę meblową i modową przygotowało dla klientów liczne promocje i rabaty.

Urodzinowe promocje i rabaty zostały zebrane w specjalnym wydaniu broszury Twoje Inspiracje, dystrybuowanym jako dodatek do Gazety Wyborczej, Polski Dziennika Bałtyckiego, czasopisma Gala oraz na terenie Parku Handlowego Matarnia, a także dostępnym w wersji elektronicznej na stronie internetowej www.parkhandlowy.pl/matarnia.

Park Handlowy Matarnia to obecnie największe centrum handlowe w Trójmieście łączące ofertę atrakcyjnych marek odzieżowych, meblowych i dekoratorskich.

– Od otwarcia w 2005 roku do dziś, Park Handlowy Matarnia rozwija się i wzbogaca swoją ofertę o kolejnych najemców – mówi Andrzej Hnatiuk, dyrektor Parku Handlowego Matarnia. – Popularność Parku Handlowego Matarnia wśród mieszkańców Trójmiasta stała się impulsem do rozbudowy sklepu IKEA, znajdującego się na terenie Parku.

W wyniku przeprowadzonych prac, powierzchnia sklepu IKEA została powiększona dwukrotnie, rozbudowane zostały również magazyn samoobsługowy, linia kas i Biuro Obsługi Klienta. Jednocześnie powstały nowe miejsca parkingowe – aktualnie Park Handlowy Matarnia oraz sklep IKEA mają ich łącznie 2.150.

Tylko w 2010 roku oferta Parku Handlowego Matarnia poszerzyła się o sześciu nowych najemców: salony Media Markt i Sony Centre, restaurację Da Grasso, salon Pandora, agencję Poczty Polskiej oraz salon optyczny Main Optic. Natomiast w listopadzie otworzy się salon Valentini Samsonite o powierzchni 64 mkw., oferujący galanterię skórzaną.  

W sumie Park Handlowy Matarnia tworzy 56 sklepów. Powierzchnię ponad 1.000 mkw. zajmują tacy najemcy jak: IKEA, OBI, Media Markt, H&M, C&A, Bomi, New Yorker. Całkowita powierzchnia handlowa centrum to 52.851 mkw.

Park Handlowy Matarnia już od pięciu lat stanowi miejsce wygodnych i komfortowych zakupów dla całych rodzin. Restauracje i kawiarnie na terenie Parku Handlowego oferują specjalne dania dla dzieci, a także wysokie krzesła dla najmniejszych pociech. W Parku Handlowym Matarnia funkcjonują dwa place zabaw: wewnętrzny z darmową opieką dla dziecka oraz zewnętrzny, dobrze ogrodzony, wykonany z ekologicznych materiałów. Dodatkowo na terenie Parku do dyspozycji rodziców są pokoje dla matki z dzieckiem, wyposażone w przewijak i fotel do karmienia. Ponadto organizacja obiektu sprawia, że Park Handlowy Matarnia zapewnia łatwy dostęp wózkiem dziecięcym do sklepów i parkingu.

źródło/autor: Park Handlowy Matarnia

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu