5 GB na backup za darmo od BitBanku

BitBank oferuje 5 GB przestrzeni dyskowej za darmo na przetestowanie usługi automatycznego backupu online. W ramach promocji trialowe konto ważne jest przez cztery tygodnie.

Program BitBank tworzy kopie bezpieczeństwa w tle bieżącej pracy, dając użytkownikowi gwarancję, że zarchiwizowane dane można odzyskać w parę minut z każdego miejsca z dostępem do internetu. Działająca na zasadzie cloud computing aplikacja wykorzystuje najnowocześniejszą technologię backupu bazującą na aplikacjach holenderskiej firmy Backup Agent, europejskiego lidera w zakresie tworzenia kopii bezpieczeństwa online. Zastosowanie w BitBanku jedynego na rynku podwójnego hasła dostępu (standardowego loginu i specjalnego klucza szyfrującego) gwarantuje maksymalny poziom bezpieczeństwa. W ramach promocji użytkownicy mogą skorzystać z konta o wielkości 5GB przez miesiąc. Po tym okresie użytkownicy mogą powiększyć swoje konto lub korzystać z darmowej usługi o pojemności 1 GB.

– Na Zachodzie cały czas rośnie liczba użytkowników backupu online przekonanych, że jest to najprostszy i najbezpieczniejszy sposób na archiwizację danych dla osób korzystających z Internetu. Również w Polsce systematycznie zwiększa się świadomość korzyści z posiadania backupu – mówi Michał Owieśny, Dyrektor ds. Nowych Technologii w firmie Totalsafe oferującej aplikację BitBank. – Dlatego chcemy zachęcić do wypróbowania tej metody ochrony danych i poznania takich zalet backupu online jak wygoda, gwarancja bezpieczeństwa oraz łatwość odzyskiwania danych – dodaje Michał Owieśny.

BitBank oferuje firmom oraz użytkownikom prywatnym konta o pojemności 1, 15, 30 oraz 100 GB.