Świąteczny PAYBACK z Wide Open

Okres świątecznych przygotowań z roku na rok rozpoczyna się coraz wcześniej. Program Bonusowy PAYBACK nie dał się zaskoczyć i wspólnie z agencją interaktywną Wide Open przygotował mnóstwo ciekawych nagród dla swoich uczestników.

Już 8 listopada wystartowała świąteczna edycja „Nagrody jedynej w swoim rodzaju”. W loterii trwającej do 22 listopada, nagrodą będzie jedyna w swoim rodzaju wycieczka do Świętego Mikołaja. Wystarczy kupić jeden los za 1 punkt PAYBACK na stronie www.payback.pl, aby mieć możliwość wylosowania 4-osobowej wycieczki do bajkowej Laponii. Wide Open specjalnie na potrzeby loterii przygotowała mini site (http://laponia.payback.pl/#/strona-glowna), mailing oraz różne formy banerowe promujące akcję.

Ponadto, ruszyła kolejna promocja świąteczna, w której uczestnik Programu, po zrobieniu zakupów w sklepie PAYBACK, może podać dane bliskiej osoby, której chce podarować prezent. Obdarowana osoba sama może wybrać prezent spośród świątecznej puli nagród PAYBACK na stronie www.payback.pl, a Ci, którym się nie poszczęści, otrzymają pluszowego renifera.

Jakby tego było mało, wystartowała aplikacja z kodami promocyjnymi: http://promocjaswiateczna.payback.pl, za pomocą której w okresie od 15 listopada  do 15 grudnia można się przenieść do konkretnego produktu w sklepie internetowym. Po podaniu kodu nie tylko zbiera się punkty promocyjne, ale i otrzymuje promocyjną cenę produktu.

A wszystko po to, by uczestnicy Programu zebrali jeszcze więcej punktów na wymarzone nagrody.

źródło/autor: Wide Open

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu