Przejdź do treści

Promocja roku w salonach Black Red White

Black Red White – największa polska grupa meblarska, producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz – przygotowała promocję z najwyższymi w tym roku rabatami. Obniżki  – sięgające nawet 65% – dotyczą wybranego asortymentu z oferty firmy. Do 23 grudnia 2010 można kupić meble do salonu, jadalni, kuchni oraz nowości produktowe w bardzo atrakcyjnych cenach. Szczegóły oferty dostępne są na stronie www.brw.com.pl oraz w salonach biorących udział w akcji.

Firma Black Red White po raz pierwszy przeceniła całą kolekcję Yoko ze względu na wyjątkowe walory estetyczne i funkcjonalne, a także duże możliwości aranżacyjne. W promocyjnej ofercie znajdują się również wybrane elementy kolekcji klasycznych Bawaria, N. York i Kent, oraz systemów modułowych, takich jak: Sewilla, Largo czy Affi.

W najlepszej promocji Roku Black Red White nie może zabraknąć nowości. Bardzo atrakcyjne okazje cenowe dotyczą kompletów do salonu: Edo, Troy i Fargo. Nowe modele pojawiły się również w asortymencie mebli  kuchennych oraz tapicerowanych – hitem sezonu jest kuchnia Sonia o szerokości 240 cm za jedyne 499 zł oraz sofa Bella Mazuria za 399 zł.

„Nasza promocja – obejmująca meble do jadalni, salonu oraz kuchni – pozwala na całkowitą aranżację lub jedynie delikatną zmianę charakteru naszych domów czy mieszkań. Jesteśmy przekonani, że zniżki sięgające nawet 65% na wybrane kolekcje mebli zachęcą do zakupów zarówno wielbicieli klasycznego i eleganckiego stylu, jak i amatorów modernistycznych rozwiązań aranżacyjnych. Tak wysokich rabatów jeszcze nie oferowaliśmy, dlatego zapraszamy do salonów Black Red White na najlepszą promocję tego roku” – powiedział Robert Wolanin, z Działu Marketingu BLACK RED WHITE SA.

W promocji roku Black Red White klienci mogą również wybierać z bogatej oferty stołów i krzeseł, a także wśród kilkunastu wzorów sof, narożników i foteli. Zestaw Starter Bis składający się ze stołu i 4 krzeseł można kupić już za 399 zł.