Nowa siedziba Wawel Service

Jeszcze w tym roku krakowska firma Wawel Service przeniesie się do nowej siedziby, nowoczesnego biurowca klasy A o nazwie Wawel Business Center. Budynek utrzymany w stylistyce przedwojennego art deco zlokalizowany jest przy Placu na Groblach, zaledwie 50 metrów od dotychczasowej lokalizacji.

Firma obchodzi w tym roku 18 urodziny, rozpoczynamy kolejne inwestycje, cały czas powiększamy grono pracowników, czego efektem jest nowa, większa siedziba. Jako że Wawel Service jest nierozerwalnie związany z sąsiadującym obok Zamkiem Królewskim, nie mogliśmy przenieść siedziby w inne miejsce. Jest to również wygodne dla naszych Klientów, którzy z łatwością zapamiętają nowy adres firmy – mówi Bartłomiej Rzepa, prezes Wawel Service.

W dniu otwarcia nowej siedziby oraz przez kilka następnych tygodni, będzie można podziwiać wystawę prac krakowskiego artysty Ryha Paprockiego. Nowe biuro to również okazja dla przedstawienia historii i sukcesów jednego z najstarszych deweloperów w Krakowie. Dlatego firma postanowiła zorganizować Dni Otwarte dla dziennikarzy, kontrahentów oraz Klientów, którzy podczas trwania imprezy będą mogli skorzystać z licznych atrakcji przygotowanych przez Wawel Service.

źródło/autor: Wawel Service