FM Bank rozpoczął współpracę z Masterlease

W październiku br. FM Bank S.A. podpisał umowę o współpracy z firmą Masterlease Polska, jednym z liderów rynku leasingu samochodowego w Polsce. W ramach umowy, klienci Masterlease będą mogli skorzystać z oferty kredytowej FM Banku, natomiast klienci FM Banku uzyskają możliwość leasingu samochodów firmowych w Masterlease.

W ramach współpracy FM Bank zaproponuje klientom Masterlease zimowy kredyt ekspresowy do 12 000 PLN, a także kredyt gotówkowy do 60 000 PLN z obniżoną prowizją za udzielenie kredytu oraz obniżonym oprocentowaniem. Dodatkowo w ofercie dostępne są też karty kredytowe oraz rachunek bieżący FM Konto Biznes z oprocentowaniem na poziomie 3,5 % i atrakcyjną linią kredytową.

Przeprowadziliśmy badania sondażowe, z których wynikało, że nasi klienci są zainteresowani usługami leasingowymi. Zaczęliśmy więc poszukiwać właściwego partnera do poszerzenia oferty. Mamy z Masterlease wspólnego właściciela, więc wydawało się naturalne, że możemy stworzyć ofertę, która będzie odpowiadać na potrzeby klientów obu firm – tłumaczy Magdalena Dulczewska, Wiceprezes Zarządu FM Bank S.A.

Umowa z Masterlease przewiduje również, że dotychczasowi i przyszli klienci FM Banku, którzy wyrażą zainteresowanie leasingiem samochodów firmowych, będą mogli skorzystać z oferty MasterCollection – leasingu lub długoterminowego wynajmu na preferencyjnych warunkach. Ponadto będą mieli także możliwość otrzymania karty kredytowej Visa Gold Business z limitem 2000 PLN.