Dr Adam H. Pustelnik, Prezes TU Signal Iduna otrzymał wyróżnienie PIU

Prezes TU Signal Iduna, dr Adam H. Pustelnik, otrzymał odznakę „Za Zasługi dla Ubezpieczeń” przyznawaną przez Polską Izbę Ubezpieczeń.

Wyróżnienie wręczane jest od 1996 roku osobom i instytucjom, za ich pracę na rzecz samorządu branżowego oraz ogromny wkład w rozwój polskiego rynku ubezpieczeniowego. Przyznanie odznaki dla Adama Pustelnika to docenienie jego wieloletniej pracy i ogromnego doświadczenia w sektorze ubezpieczeń. Obecny Prezes TU Signal Iduna pracował wcześniej m.in. w Gerling Polska, Commercial Union Polska i AIG Polska, gdzie kierował innowacyjnymi projektami oraz osiągał doskonałe wyniki sprzedażowe.

Od grudnia 2008 roku Adam Pustelnik zarządza obydwiema spółkami Signal Iduna, w których dokonał kompleksowej restrukturyzacji i wprowadził klarowną oraz efektywną strategię rozwoju. Dzięki temu, w pierwszych 12 miesiącach swojej pracy, poprawił wyniki finansowe Towarzystwa o ponad 17 mln zł. Przyznanie wyróżnienia w tym roku, to nagroda za całokształt pracy, ale także docenienie umiejętności zarządzania firmą w trudnych czasach.

„To dla mnie ogromny zaszczyt. Jestem związany z sektorem ubezpieczeń od początku swojej kariery zawodowej, dlatego cieszy mnie, że moja dotychczasowa praca została doceniona przez tak ważne gremium jakim jest Polska Izba Ubezpieczeń” – mówi dr Adam H. Pustelnik, Prezes TU Signal Iduna 

Wręczenie odznaczeń odbyło się 18 listopada 2010 r., podczas uroczystości z okazji obchodów XX-lecia PIU w Hotelu Sheraton w Warszawie.

źródło/autor: TU Signal Iduna