TVN Warszawa rusza z nowym portalem

Stacja telewizyjna TVN Warszawa uruchomiła nowy portal internetowy stacji pod adresem www.tvnwarszawa.pl. Realizację portalu TVN Warszawa powierzono krakowskiej agencji Veneo.

Portal www.tvnwarszawa.pl koncentruje się na życiu Warszawy i województwa mazowieckiego. Internauci znajdą tu aktualności oraz informacje o wydarzeniach mających miejsce w stolicy i w regionie, mogą wsłuchać się w kulturalny rytm miasta (aktualności ze świata kultury: premiery teatralne, kinowe, wernisaże, wystawy muzealne), poznać bieżącą sytuację na ulicach (korki, utrudnienia w ruchu, remonty nawierzchni), sprawdzić aktualne ceny paliw czy pogodę (serwis meteo), a także skorzystać z sekcji lokalnych ogłoszeń. W informatorze miejskim zaś znajdą informacje o wydarzeniach w konkretnych dzielnicach miasta czy chociażby opisy ciekawych miejsc. Widzowie TVN Warszawa znajdą w portalu również aktualny program telewizyjny stacji.

Portal został wyposażony w mechanizmy społecznościowe, interaktywne i jest zintegrowany z Facebookiem. Użytkownicy mogą współtworzyć treści serwisu poprzez dodawanie newsów i innych materiałów na swoich profilach. Najciekawsze materiały użytkowników redakcja portalu może wykorzystać na głównej witrynie z aktualnościami. Portal www.tvnwarszawa.pl oparty na frameworku veoFrame, a zarządza nim veoC2MS (Veneo Content&Community Management System). Szata graficzna nowego portalu jest spójna z systemem identyfikacji wizualnej stacji TVN Warszawa.

Źródło: Veneo

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu