Serwis szusujemy.pl

Szusujemy.pl to portal informacyjny, którego głównym założeniem jest promocja aktywnego wypoczynku zimowego wśród Polaków. Serwis zawiera przegląd bazy ponad 200 wyciągów narciarskich w Polsce wraz z opisami ośrodków narciarskich i tras zjazdowych, szkółek narciarsko-snowboardowych, wypożyczalni sprzętu i restauracji zlokalizowanych w pobliżu.

1 Google Map, szusujemy.plWszystkie punkty zaznaczono w oparciu o Google Map, a do opisów miejsc dołączono zdjęcia, kamerki z widokiem na stoki, tygodniową prognozę pogody dla danego miejsca i wiele przydatnych informacji dla osób planujących wypad na „białe szaleństwa”. Dzięki temu portal szusujemy.pl promuje rodzime ośrodki narciarskie.
Serwis ruszył 1 listopada, a jego twórcy postawili na aktywny wypoczynek, w szczególności na uprawianie sportów zimowych, tj. narciarstwa i snowboardu w połączeniu z wykorzystaniem nowoczesnej technologii telefonów komórkowych. Aby zostać jednym z użytkowników http://szusujemy.pl/ wystarczy zalogować się w serwisie i podzielić z innymi swoją sportową pasją, zdjęciami i informacjami o ulubionych miejscach zimowego wypoczynku.

Od 22 listopada do końca grudnia 2010 roku trwać będzię konkurs „Moje góry” dla wszystkich zalogowanych użytkowników serwisu szusujemy.pl. Uczestnicy konkursu będą nagradzani za dodawanie komentarzy i zdjęć do ośrodków narciarskich umieszczonych na portalu szusujemy.pl. Aktywność każdego uczestnika konkursu będzie punktowana. Osoby, które zdobędą najwięcej punktów wezmą udział w losowaniu nagród ufundowanych przez serwis co dwa tygodnie.

Szusujemy.pl to miejsce, w którym dokładnie zaplanujesz aktywny wypoczynek na nartach lub snowboardzie, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Dowiesz się więcej o miejscu, w które chcesz się udać, sprawdzisz prognozę pogody i warunki na stokach. Twórcy portalu zapewniają użytkownikom zrobienie zakupów w internetowym sklepie sportowym, rezerwację miejsca noclegowego w wybranym regionie oraz nabycie wycieczki w sezonie zimowym. Aby ułatwić użytkownikom wyszukiwanie ośrodków narciarskich, przygotowano krótki film instruktażowy.
http://szusujemy.pl/poradnik.

2 Google Map, szusujemy.pl

Dotacje na innowacje. Inwestujemy w waszą przyszłość.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu