FreecoNet w telefonach Nokia

FreecoNet pojawił się jako rekomendowany operator VoIP w telefonach komórkowych Nokia z systemem operacyjnym Symbian S40. To efekt współpracy nawiązanej niedawno przez Nokię i FreecoNet.

Po wprowadzeniu FreecoNet do telefonów Nokia jego użytkownicy mogą łatwo skonfigurować swój aparat do dzwonienia za pośrednictwem telefonii internetowej. Jest to istotna informacja dla tych klientów, którzy chcą korzystać z VoIP w telefonach komórkowych. Wystarczy, że z listy w telefonie wybiorą swojego operatora, a następnie wpiszą login i hasło do platformy. Możliwość dostępna jest zarówno dla użytkowników oferty FreecoNet, jak i Tlenofon, z której korzystają użytkownicy niedawno przeniesieni na platformę FreecoNet. Pojawienie się operatora w telefonach Nokia poprzedziły liczne testy, które gwarantują bezproblemowe wykonywanie połączeń i korzystanie z usług dodanych.

Opcja szybkiej konfiguracji została wprowadzona we wszystkich telefonach Nokia, które udostępniają funkcjonalność VoIP. Z telefonii FreecoNet już teraz mogą korzystać właściciele takich modeli, jak: Nokia 6300i, Nokia 6260 slide, Nokia X3-02 Touch and Type, Nokia C3-01 Touch and Type.

„Niezwykle cieszy nas nawiązana współpraca z centralą Nokii. Jesteśmy drugim operatorem na świecie, który znalazł się na liście rekomendowanych usługodawców VoIP. Towarzystwo Gizmo5 – telefonii internetowej Google – z pewnością jest dla nas wyróżnieniem” – mówi Jan Wyrwiński, Prezes Zarządu FreecoNet Tlenofon SA.

Z okazji pojawienia się FreecoNet w telefonach Nokia, operator uruchomił nową promocję. Umożliwia ona zakup Nokii X3-02 w cenie 639 zł brutto. Do pakietu dodatkowo dołączonych jest aż 100 darmowych minut na rozmowy we FreecoNet. Szczegóły promocji dostępne są na stronie FreecoNet.

Wprowadzenie FreecoNet do urządzeń Nokia jest kolejnym ważnym krokiem związanym z udostępnianiem usług VoIP w telefonach komórkowych. Pod koniec września br. operator rozpoczął współpracę z firmą Acrobits, która dzięki swojej aplikacji umożliwia prowadzenie rozmów za pośrednictwem FreecoNet w urządzeniach mobilnych Apple.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu