Eskadra Publica w szeregach ZFPR

Do grona Związku Firm Public Relations została przyjęta Eskadra PUBLICA. Agencja ta jest 34. członkiem Związku. Jej kampanie komunikacyjne już dwukrotnie były nagradzane Złotym Spinaczem.

Eskadra PUBLICA powstała w 2007 roku w Warszawie. Zatrudnia obecnie 13 osób i posiada grono stałych, dużych klientów, m.in. Nestlé Polska, Wienerberger, WINIARY, YOSKINE (Dax Cosmetics). Od początku swego istnienia agencja stawia na połączenie kreatywności i efektywności w usługach PR. Podstawowe obszary jej działań obejmują komunikację produktową i korporacyjną. Jednak główną specjalizacją firmy jest tzw. SMART PR, czyli wykorzystanie oryginalnych, nieszablonowych pomysłów i narzędzi Public Relations. Agencja posiada również autorskie instrumenty komunikacji, zwłaszcza w zakresie promocji marek oraz ambasadorów medialnych.

Udziałowcami firmy są Adam Łaszyn, Sebastian Oprządek i Mateusz Zmyślony. Bieżącym zarządzaniem agencją zajmują się Barbara Labudda, Business Development Director oraz Ewa Kaczmarek, Client Service Director.

„PUBLICA, na przekór kryzysowi gospodarczemu, w ciągu ostatniego roku rozwijała się najbardziej intensywnie w swej historii. Skala tego rozwoju niejako zobligowała nas do wejścia do ZFPR – to wszak grono agencji wyznaczających trendy w polskim PR“ – powiedziała Barbara Labudda, Business Development Director w Eskadra PUBLICA i dodała: „Jestem przekonana, że członkostwo w Związku okaże się mariażem obustronnie korzystnym: nasza agencja dostanie jeszcze większego wiatru w żagle, a ZFPR zyska aktywnego partnera w edukacji PR i promowaniu profesjonalizmu naszej branży.“

“Dołączenie Eskadry PUBLIKI do grona profesjonalnych firm PR stanowi przykład, że nawet agencje o krótkim, 3-letnim stażu mogą skutecznie aspirować do grona ZFPR. Jesteśmy otwarci na współpracę z firmami, które wspólnie z nami chcą tworzyć standardy obsługi i etyki branży PR w Polsce” – powiedziała Joanna Delbar, Wiceprezes Zarządu Związku Firm Public Relations.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu